AT5: Bloemen bij station Zuid

Bloemen bij station Zuid voor overleden straatkrantverkoper
Op 1 november 2024 verscheen dit artikel op AT5

Bij station Zuid zijn bloemen gelegd voor straatkrantverkoper Paolo Tesei. De Italiaanse Amsterdammer Tesei verkocht zeventien jaar lang het krantje bij het station. Afgelopen week maakte hij een einde aan zijn leven. De zussen van Tesei hebben op de plek waar hij al die jaren zat een gedenkplekje gemaakt. Reizigers en werknemers op de Zuidas reageren verdrietig op het nieuws.

“Ik schrik een beetje. Ik zag hem elke dag. Het voelt raar”, zegt een vrouw geëmotioneerd. “Hij was heel sociaal, maakte met iedereen een praatje. Er was eigenlijk nooit een probleem. Hij deed geen vlieg kwaad”, zegt een andere voorbijganger.

In de straatkrant die morgen verschijnt, staat een eerbetoon aan Tesei.

Klik hier om de video te bekijken.

Heb jij hulp nodig?
Heb jij vragen over zelfmoord of heb je hulp nodig? Praten of chatten kan (anoniem) via 113.nl, bel 113 of gratis met 0800-0113.

Meer Z! nieuws

Het doel van Z!, de straatkrant van Amsterdam, is om dak- en thuislozen te helpen zichzelf te helpen. Met de verkoop van Z! kunnen de verkopers wat geld verdienen en (weer) een basis opbouwen van ritme, sociale contacten en zelfrespect.

Z! TShirt

Draag Z!

Met dit T-shirt kom je goed voor de dag en support je het werk van Z! De Amsterdamse Straatkrant!